Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o Harry Potterovi,kde zlo nemá žádnou šanci,pojdte po cestách Harryho Pottera a prozkoumejte s ním každý jeho koutek:)
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  MundolatinoMundolatino  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

Goto down 
+3
_cherry
Sneaky
Maus
7 posters
AutorZpráva
Maus
Hlavní ministr/yně kouzel
Hlavní ministr/yně kouzel
Maus


Poeet p?íspivku : 864
Age : 32
Bydliště : Bradavice-Praha
Oblíbená postava z HP : Severus,Draco,Hermiona
Registration date : 29. 12. 06

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 10:06 pm

tak jak se vám ve filmu líbí Alan a helena?? cheers
Návrat nahoru Goto down
http://rebelde.ic.cz
Sneaky
Fénix
Fénix
Sneaky


Poeet p?íspivku : 218
Age : 37
Bydliště : Zlíneček
Oblíbená postava z HP : Draco Malfoy
Registration date : 14. 01. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeWed Mar 05, 2008 12:41 am

Kdyby to ti idioti zlínští konečně dotáhli k nám do kina, moc ráda bych Ti řekla svůj názor... hth
Návrat nahoru Goto down
http://depp-johnny.ic.cz
_cherry
Bazilišek
Bazilišek
_cherry


Poeet p?íspivku : 65
Registration date : 02. 08. 07

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 11:57 pm

Už se nemůžu dočkat, až to uvidím! Sice, jako každá druhá, tam jdu právě kvůli Deppovi, ale i tak se nehodlám očumování věnovat celej film. Viděla sem ukázky a zdá se, že to bude film akorát pro mě. Hudba, krev, vraždy, a ta ponurost, co srší z plakátů i ukázek! Jo, moc se těším! tada
Návrat nahoru Goto down
Sneaky
Fénix
Fénix
Sneaky


Poeet p?íspivku : 218
Age : 37
Bydliště : Zlíneček
Oblíbená postava z HP : Draco Malfoy
Registration date : 14. 01. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 3:01 pm

Mno já už mám asi měsíc soundtrack a ty songy zbožňuju, ale ten film ne a ne přijít k nám do kina... Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street 617581
Návrat nahoru Goto down
http://depp-johnny.ic.cz
Heryna
Domácí skřítek
Domácí skřítek
Heryna


Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Registration date : 10. 02. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 9:00 pm

Týýjo já na to koukala dneska na nástěnce když sem šla do školy a řikala holkám, že je to prča, jestli na to se mnou pudou xD No ani nevim o čem to je, kdo tam hraje... xD Každopádně mi ten název připomíná Noční můru z Elm Street a když tam hraje Depp tak kór Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Misqui
Bazilišek
Bazilišek
Misqui


Poeet p?íspivku : 62
Age : 34
Bydliště : nedaleko Zlína
Oblíbená postava z HP : Je jich víc, ale asi Sirius
Registration date : 04. 08. 07

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 10:48 pm

Já už jsem to viděla a je to ůžasný film  :? Ty herecké výkony ....
Návrat nahoru Goto down
Lexie_Malfoy
Hlavní ministr/yně kouzel
Hlavní ministr/yně kouzel
Lexie_Malfoy


Poeet p?íspivku : 925
Age : 31
Bydliště : KV
Oblíbená postava z HP : Draco, Severus a Lily
Registration date : 30. 12. 06

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeSat Mar 08, 2008 7:41 pm

Já eště nic nevim u nás to je až na konci března Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street 384716
Návrat nahoru Goto down
http://www.potter.is-sparkling.org
Sneaky
Fénix
Fénix
Sneaky


Poeet p?íspivku : 218
Age : 37
Bydliště : Zlíneček
Oblíbená postava z HP : Draco Malfoy
Registration date : 14. 01. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeWed Mar 12, 2008 2:04 pm

Heryna napsal:
Týýjo já na to koukala dneska na nástěnce když sem šla do školy a řikala holkám, že je to prča, jestli na to se mnou pudou xD No ani nevim o čem to je, kdo tam hraje... xD Každopádně mi ten název připomíná Noční můru z Elm Street a když tam hraje Depp tak kór Very Happy
prča? Suspect Nevíš, o čem to je a kdo tam hraje? Tak proč na to jdeš? X__x
Návrat nahoru Goto down
http://depp-johnny.ic.cz
Maus
Hlavní ministr/yně kouzel
Hlavní ministr/yně kouzel
Maus


Poeet p?íspivku : 864
Age : 32
Bydliště : Bradavice-Praha
Oblíbená postava z HP : Severus,Draco,Hermiona
Registration date : 29. 12. 06

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeThu Mar 13, 2008 12:50 am

já si ho stáhla a on mi nejde Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://rebelde.ic.cz
Heryna
Domácí skřítek
Domácí skřítek
Heryna


Poeet p?íspivku : 38
Age : 30
Registration date : 10. 02. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 3:51 pm

Viděla a ... kamera, úžasná, herci, úžasní, prostředí, famózní... FILM JEDNA VELKÁ SRAČKA. Po technické stránce to bylo skvělé (až na tu rádoby krev, která vypadala spíš jako malinovka) ale nemělo to děj, pořádné dialogy a ještě blbej konec. V podstatě šlo jenom o to, jak Sweeney každýmu podřezává hrdlo aby měli maso do masovejch bochánků a aby trénoval na soudce. Zápletka byla v minutové scéně, kdy Jeremy osvobodil Johannu. Prostě tentokrát ani Depp, ani Helena, Burton a dokonce ani sexy James Campbell nepomohli
Návrat nahoru Goto down
Misqui
Bazilišek
Bazilišek
Misqui


Poeet p?íspivku : 62
Age : 34
Bydliště : nedaleko Zlína
Oblíbená postava z HP : Je jich víc, ale asi Sirius
Registration date : 04. 08. 07

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeMon Mar 31, 2008 7:06 pm

Heryna napsal:
Viděla a ... kamera, úžasná, herci, úžasní, prostředí, famózní... FILM JEDNA VELKÁ SRAČKA. Po technické stránce to bylo skvělé (až na tu rádoby krev, která vypadala spíš jako malinovka) ale nemělo to děj, pořádné dialogy a ještě blbej konec. V podstatě šlo jenom o to, jak Sweeney každýmu podřezává hrdlo aby měli maso do masovejch bochánků a aby trénoval na soudce. Zápletka byla v minutové scéně, kdy Jeremy osvobodil Johannu. Prostě tentokrát ani Depp, ani Helena, Burton a dokonce ani sexy James Campbell nepomohli

no já nevím, mě se to teda líbilo hodně a všichni co z nám a viděli to tak mají taky vesměs kladné názory, i když přiznávám ta krev moc jako krev nevypadala No
Návrat nahoru Goto down
Sneaky
Fénix
Fénix
Sneaky


Poeet p?íspivku : 218
Age : 37
Bydliště : Zlíneček
Oblíbená postava z HP : Draco Malfoy
Registration date : 14. 01. 08

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeWed Apr 02, 2008 12:16 am

Já se snad asi posměju... lol! Chápu, že se to nemusí každému líbit, ale takovou "kritiku" číst je vážně k popukání... lol! nemělo by se zapomínat na to, že se jedná o filmový muzikál... proto se tam hodně zpívá namísto klasických dialogů. Ty však toho řeknou hodně... a to dokonale chytlavým způsobem. Pokud Ti připadá, že tenhle snímek neměl pořádný děj, asi jsi ho pořádně nepochopila... rozhodně nejde jen o to, že Sweeney podřezává každýmu hrdlo... jedná se o silný příběh pomsty, ale také lásky. Navíc založený na historce, která již několik desítek let koluje Londýnem. A to, že to mělo špatný konec? Podle mě to bylo nejlepší východisko pro Sweeneyho... jak by asi mohl žít s tím, že zabil ženu, kterou celý život miloval a pro kterou 15 let trpěl? Pokud tak toužíš po "happy endech", zajdi si raději na romantickou komedii... .P A rozhodně bych neviděla hlavní zápletku filmu ve scéně, kdy Jeremy vysvobozuje Johannu... -.- Tahle dějová linie spíše celý film zpomalovala...

No... rozhodně Ti Sweeneyho tady nebudu vnucovat, ani můj názor, ale Sweeney veškeré pochvalné kritiky, nominace na Zlaté Glóby či na Oscary nezískal za to, že by to byl "jedna velká sračka"... ._.
Návrat nahoru Goto down
http://depp-johnny.ic.cz
Elynch
Fénix
Fénix
Elynch


Poeet p?íspivku : 245
Age : 30
Bydliště : Šakvice :P
Oblíbená postava z HP : Jááá :PP
Registration date : 02. 08. 07

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeFri May 09, 2008 11:52 pm

Mě se teda konec líbil moc good . Písničky nádherný, atmosféra krásná, Londýn překrásnej, jen ta krev byla jako jahodovej džus hrr . Alan i Helena byli fenomenální jaaa Ale je pravda, že to občas s tou krví moc přeháněli. I tak by jeden poznal, že se Todd mstí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.elynch.blog.cz
Maus
Hlavní ministr/yně kouzel
Hlavní ministr/yně kouzel
Maus


Poeet p?íspivku : 864
Age : 32
Bydliště : Bradavice-Praha
Oblíbená postava z HP : Severus,Draco,Hermiona
Registration date : 29. 12. 06

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 4:56 pm

já to ještě furt neviděla alep odle toho co tu říkate bych to chtěla hrozně moc vidět ale snad už brzo paf
Návrat nahoru Goto down
http://rebelde.ic.cz
Sponsored content





Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street   Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Harry Potter :: Filmy Herců :: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street-
Přejdi na: